ליסינג מימוני לדו גלגלי – בוחרים > נרשמים > מתחדשים! מבחר ענק של כלים חדשים 2024 – לפרטים נוספים >>>

Silence

נמצאו 2 אופנועים

להצעות מחיר ופרטים נוספים צור קשר:

סיילנס
״סיילנס היא פרי התשוקה״ – ׳קרלוס סוטלו׳, מייסד ומנכ״ל סיילנס.
קרלוס תמיד היה מוקף הן ברמת התחביב והן ברמה המקצועית – בכלי רכב דו-גלגליים. חיבתו לאופנועים כזו היא שהוא בא לרכוב על הדקאר בכמה הזדמנויות.

שם הוא גילה את ערך הזמן והשלווה שמשדר לך השקט המוחלט ביותר שניתן לשמוע במדבר, אותו ׳שקט׳ שתופס כיום את שמו של מותג האופנועים החשמליים שיצר ׳Silence׳
בזכות 4 שנות מחקר ופיתוח איכותי של צוות ייצור ועיצוב ספרדי סיילנס מחזיקה במספר פטנטים אלקטרוניים, אשר עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ובזמן שרוב הקטנועים החשמליים מציגים נתוני הספק שקרובים יותר לקטנועי 50 סמ"ק וטווחים מוגבלים למדי, בסיילנס עושים משהו אחר, הקטנוע החשמלי של סיילנס הוא מהבודדים שמציעים ביצועים תואמים ואף חזקים מקטגוריית ה125 סמ״ק.
לא סתם סיאט העולמית החלה בשיווק קטנוע סיילנס S01 תחת White-Labeling שלה, אמנם לישראל קטנועי סיילנס מגיעים תחת המיתוג המקורי, בדומה לשווקים אחרים כגון אנגליה, ספרד ועוד.
דגם נוסף שקיים בארץ הוא סיילנס S02, שמעוצב בצורה קצת שונה ומיועד לשוק העסקי דגם זה מגיע עם הכנה לארגז משלוחים גדול במקום המושב האחורי.
בסיילנס מתגאים בטווח נסיעה מוצהר של כ-134 ק״מ ומהירות מירבית של כ-100 קמ״ש עם מצבי נהיגה שונים.
סיילנס מחדדת את העובדה שהעתיד כבר כאן ורבים רואים בה כמותג אשר מציב רף גבוה מאוד לשאר היצרנים בכל הנוגע לקטנועים חשמליים.
קטנוע חשמלי, אופנוע חשמלי, העתיד כבר כאן. קראו את המאמר שלנו – ״מוכנים להתחשמל?״

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה: